PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741717}

Randka w ciemno

Un peu, beaucoup, aveuglément
6,4 6 365
ocen
6,4 10 1 6365
Randka w ciemno
powrót do forum filmu Randka w ciemno

geniusz

ocenił(a) film na 8

nudzę się na filmach tak często, że aż mnie to przeraża, ale tu jest fantastycznie. czuję te emocje, czuję autentyczność. coś wspaniałego. myślę, że bardzo inspirująca pozycja i nie mam pojęcia na czym polega geniusz reżysera, ale czuć to coś. osobowości jakie skrywają postacie intuicyjnie wypełniają człowieka i otwierają umysł.
ulubiony, wrócę do niego jeszcze nie raz.

ocenił(a) film na 7
welose

Ja na początku miałam wrażenie, że oglądam film o sobie. Lubię ludzi, jednak odgłosy bloku są czasami irytujące. Też zdarza mi się wymyślać zemstę na sąsiadach, którzy są za głośni hihi. Myślę, że historia nie przekona ludzi towarzyskich, którzy nie wyobrażają sobie takiego życia. Dla mnie mocne 7.

ocenił(a) film na 10
welose

Ten Clovis Cornillac jest rzeczywiście niesamowity! Jako aktor, scenarzysta i reżyser. "Wyłowiłem go" z mnóstwa twórców bardzo niedawno i facet mnie powala! Skąd on bierze tak nowe, niebanalne pomysły i realizuje je w tak fantastyczny sposób??? Polecam ci film "To wspaniałe" - pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones