Gemma WhelanI

Gemma Elizabeth Whelan

7,4
4 498 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gemma Whelan

Żeby głupi amerykanie nie mylili Ashy z Oshą :/

DiegoGonzales

To akurat celna zmiana. Nie tylko głupi amerykanie, ale i Polacy, którzy nie czytali Martina by się niepotrzebnie mylili.

michal.2907

Mhm, jakos Jona, Jory'ego i Joraha nikt nie myli :P

Hellyspring

Jory był na tak dalekim planie, że pewnie mało który widz wie kto zacz. Zmiana podobnego imienia to pożyteczny drobiazg.

michal.2907

Jory w pierwszej czesci byl dosc wazna postacia, lecz niestety szybko przestal nia byc :)

Mnie osobiscie zmiana do gustu nie przypadla, poniewaz najpierw czytalam ksiazke, a dopiero teraz jestem na 3 sezonie serialu, nie moge sie przyzwyczaic :)
Ale to moje subiektywne zdanie, zreszta, w ksiazce Asha z Osha mi sie nie mylila, za to, nie wiem czemu, Rodrik Cassel z Gregorem Cleganym, co wydaje mi sie dosc niefortunne :)

DiegoGonzales

a kto to Osha ?

Elemes

Chciałem odpisać, ale zauważyłem "Przebudzenie Mocy" ocenione na 10 i sobie darowałem.

DiegoGonzales

no bo fajne bylo ;) ja rzadko chodze do kina, ale na to poszlam i zrobilo bardzo dobre wrazenie, wiec dalam 10, pewnie przesadzilam...

DiegoGonzales

wiec kto to Osha?

Elemes

Rączki bolą od wpisywania w google? ;)

DiegoGonzales

dzieki za odpowiedz na proste pytanie. jestes takim milym czlowiekiem.

Elemes

Jeśli nadal nie wiesz, to odpowiem na to pytanie. Dzika, którą zabił Ramsay. Mam nadzieję, że nie spoileruję. :D

BellatriksBlack

aaaah, dzieki!!!!!

BellatriksBlack

Owszem, zaspoilerowalas, pajacu.

Lepiej bylo napisac, ze to Dzika, ktora znalezli w Wilczym Lesie z innymi, ale ja oszczedzil Rob i jakis czas byla wiezniem, a potem pomocnica kucharza w Winterfell oraz znacznie przyczynila sie do losow najmlodszych braci Stark

A nie kto ja zabil i ze w ogole.
Tak sie nie robi.
Zglaszam.

Swoja droga, Elemes, google nic nie kosztuje, bo to bylo na poczatku

Hellyspring

Zgłaszaj, zgłaszaj, człowieczku i naucz się kultury, kiedy masz zamiar wypowiadać się publicznie, bo obrażanie innych świadczy wyłącznie o Tobie.
Pozdrawiam.
Btw, zawsze mnie zastanawiało, dlaczego ludzie są tak naiwni, że najpierw czytają komentarze i dziwią się, jeśli przeczytają coś, czego nie powinni.

BellatriksBlack

A czy ja powiedzialam, ze akurat mi zaspoilerowalas ten watek ?

I gdzie sie wykazalam brakiem kultury, bo jakos nie ogarniam ?
Napisalam po prostu, ze tak sie nie robi, bo to JEST spoiler, wiec moze z Twojej strony warto wykazac sie umiejetnoscia czytania ze zrozumieniem ?

Hellyspring

Skończ już gównoburzę, PAJACU, nigdzie nie napisałam, że to Ty masz spoiler. ;*

BellatriksBlack

Gownoburze ?
Dziecko drogie, sama z glupia frant pytasz ''Mam nadzieje, ze nie spoileruje'', a jak Ci ktos odpowie, ze i owszem, i ze tak sie nie robi, to ciskasz sie jak pokemon.

A jestem wyczulona na takie kwestie, bo sama zdradzajac w postach jakikolwiek, najdrobniejszy nawet element fabuly, zaznaczam, ze moze zawierac spoiler, ale jesli chcesz, to Ci chetnie na privie opowiem kto i jak zginie w biezacym sezonie :P

użytkownik usunięty
DiegoGonzales

"Oceny są absolutnie subiektywne." w opisie i spina dupska o czyjeś dziesiątki.
Powiało niezłą hipokryzją.

DiegoGonzales

Mimo, że najpierw obejrzałam, dopiero później wzięłam się za czytanie, imię Asha tak bardzo utkwiło mi w pamięci, że rozmawiając ze znajomymi o serialu, muszę się zastanowić, zanim zrozumiem o kim mówią, gdy używają imienia Yara. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones